דיאטה. עוד פעם המילה הזאתדיאטה.


בטח כבר שמעתם, קראתם או שסתם חפרו לכם בלי סוף על זה שכרגע זה לא הזמן לדיאטות, לא הזמן להגביל את עצמכם ולהיות תחת משטר קלוריות ולהרגיש אומללים יותר ממה שכבר אנחנו.


אבל זה אחלה זמן לעבוד על הרגלים. שינוי הרגלים.

זה זמן מעולה לזהות את נקודות החולשה שלכם, מה שעוצר אתכם כל פעם, מה שמפיל אתכם בכל תהליך ולעבוד על זה.

אם זה לבנות לעצמכם סדר יום, אם זה לדאוג לישון מספיק(ובשעות נורמליות, יעני לא להכנס למיטה רק ב-9 בבוקר אחרי שחגגתם כל הלילה מול הפלייסטיישן), אם זה להגביל את עצמכם מבחינת נשנושים בין ארוחות, אם זה להתחיל לשקול את מה שאתם אוכלים רק כדי להבין יותר את האוכל שאתם אוכלים, אם זה להתחיל לשלב אכילת ירקות בתפריט...כל אחד ומה שעוצר אותו בתהליך, זה הזמן לעבוד על זה.


גם לי זה פגע בתוכניות ובכל מה שחשבתי שאספיק, אבל אלו החיים. אין ערבויות לתכנונים שלנו ולפעמים, כשהחיים קורים, צריך לאתחל את עצמנו, להבין מה קורה ולהסתגל.


אני מאמינה שכל מה שקורה בחיים, קורה בזמן שהוא צריך לקרות. והכוח בידינו לקחת את זה לכיוון טוב יותר של צמיחה, למידה והבנה או פשוט להתגלגל עם זה הלאה כמו שעשינו עד עכשיו בחיים שלנו ותכלס? לא התקדמנו לשום מקום.


קחו את הזמן הזה בחיים שכולנו עוברים יחד ותעשו ממנו תקופה טובה שנסתכל לאחור ונוכל להגיד בגאווה שלא רק ששרדנו ועברנו את התקופה הזאת, אלא היא גם עזרה לבנות אותנו לקראת המדרגה הבאה בחיים.

0 צפיות

©2017 by Bonfit.