בואו נכיר...

אז מי אני? נתחיל בזה שאני חן :) אני מאמנת כושר, אני חיה את זה.

אני גם לומדת כל יום משהו חדש בתחום כי חשוב לי להתעדכן, זה מעניין אותי ואני גם אוהבת להמשיך ללמוד מה שבאמת מלהיב אותי.

אבל בואו נלך קצת אחורה...איך הכל התחיל?

אף פעם לא הייתי באמת כבדת משקל אבל תמיד הייתי קצת יותר מלאה, תמיד היו לי את הצדדים האלה מבצבצים בצידי הג'ינס, פנים עגלגלות ולא הייתה לי מודעות בכלל לחשיבות של כושר גופני באופן כללי או לתזונה.

בקושי זזתי, אכלתי כל מה שהיה מולי באותו רגע, עישנתי סיגריות, שתיתי מ-ל-א אלכוהול ובגדול התנהלתי באופן שאני חושבת שרובנו מתנהלים בחיים, כי אנחנו פשוט לא יודעים אחרת.

סביבות גיל 23 זה כבר התחיל להפריע לי ורציתי שינוי. הלכתי ונרשמתי לחדר כושר וכמובן שנתתי למנוי לרוץ מבלי שאטרח להגיע לשם. החלטתי שאני חייבת להיות רצינית יותר ונעזרתי במאמנת כושר אישית, זה באמת מה שגרם לי להתמיד לפחות פעמיים בשבוע וכשהיא הייתה שולחת לי הודעות מדי שבוע איך הולך לי עם התזונה והאם אני שומרת זה נתן לי עוד קצת בוסט לשמור כדי להוכיח לה שאני עומדת בכללים.

ואז כשנתיים אחרי שהתחלתי את המסע שלי בחדר כושר ואחרי שנתיים שהייתה לי מאמנת כושר אישית, גיליתי את עולם המשקולות. פתאום זה ממש דיבר אליי, להרים כבד, להיות חזקה וגם ההשפעה של זה על הגוף הייתה מדהימה בעיניי.
התחלתי את המסע שלי לבד, בלי מאמנת ובלי הכוונה מסויימת. לקחתי תכנית אימונים מהאינטרנט ופשוט התחלתי להתמיד. התאמנתי 6 פעמים בשבוע אימוני כוח ואכלתי פשוט פחות והתחלתי לראות תוצאות בקצב מסחרר. הרכב הגוף שלי השתנה, מסת השריר עלתה ומסת השומן ירדה והתחלתי להרגיש טוב יותר גם עם איך שאני נראית וגם בפן הבריאות - בדיקות הדם שלי היו מושלמות.
הרגשתי גאווה ועם השנים גם הפסקתי לעשן ולשתות והתחלתי ללמוד יותר על תזונה ומה הכי נכון לי, מה כדאי לאכול כדי להיות שבעה, איך לאזן את הכל וזה בדיוק מה שאני רוצה ולהוטה כל כך להעביר הלאה ללקוחות שלי.

התחלתי בדיוק כמוך. אבל לקחתי את זה צעד צעד, למדתי את התהליך ואימצתי אותו אליי כאורח חיים כי הבנתי שזו הדרך האמיתית לחיות בשלום עם עצמך ולהיות הכי בריאה וחזקה שאני יכולה. זה לחיות חיים בהם את הגירסה הכי טובה של עצמך את הכי טובה שאת יכולה להיות. זה ללמוד לחיות עם עצמך גם בנפילות ובימים שהם פחות טובים ולאהוב ולקבל את עצמך למרות הכל.

אחרי שהוצאתי את תעודת מדריכת הכושר דרך וינגייט התחיל מסלול הלמידה שלי. זה לא נגמר רק בלימודים להוצאת התעודה. אני ממשיכה ללמוד ולהתעדכן, לקרוא מחקרים ומטא אנליזות ואני משתתפת בדיונים ובקבוצות וממשיכה להעשיר את הידע שלי גם כי זה נורא מעניין אותי ואני אוהבת את זה וגם כי חשוב לי להיות הכי מעודכנת שאני יכולה, שאני אוכל לתת תשובות נכונות והכוונה מקצועית ללקוחות שלי. אני לוקחת את ההצלחה שלכם כמו ההצלחה שלי. זאת התשוקה שלי ואני אוהבת את מה שאני עושה.

אני יכולה לדבר עוד ועוד על כושר ואימונים ותזונה אבל אני אשמור את זה לרשתות החברתיות בהן אני באמת חופרת (נו אתם כבר עוקבים אחריי באינסטגרם?) ופה אני אסכם במשפט שמסכם את האני מאמין שלי וכבר אמרתי את זה קודם - תהיו הגירסה הכי טובה של עצמכם.

אל תסתכלו על אחרים, אל תשוו את עצמכם לאחרים - תשאפו כל  יום להיות טובים יותר מאתמול. תציבו לעצמכם מטרות ושאיפות, תתאמנו חזק ותרימו כבד ותשמרו על אורח חיים מאוזן.

מקווה שנדבר בקרוב,

חן.

©2017 by Bonfit.